close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه

مفاخر شربیان


درباره سايت درباره سايت
شربیان
بیایید با هم با همفکری هم به کمک هم حتی شده مجازی برای آبادانی وپیشرفت شهر با صفامون شربیان کمک کنیم.درباره شهرمون هرچه میدانید یا میخواهید درمیان بزاریدشربیان کلوب درخدمت شما عزیزان می باشد.بازتاب خاطرات شمادر کلوب شربیان... دلنوشته های شما ....معرفی اشخاص برترشهرتوسط شما... به مابپیوندید... دوستان لطفانظر یادتون نره . اینم لوگوسایت...

شربیان کلوب


موضوعات موضوعات

اخبار

شربیان

عکس

مسابقات

اخباربروز شربیان

آشنایی با شربیان

سالن ورزشی شربیان

بازار هفتگی شربیان

محرم در شربیان

اصناف ورنگرزی شربیان

فرش شربیان

مرکزنیکوکاری شربیان

شربیان

مفاخرشربیان

علمای شربیان

طبیعت شربیان

مدارس شربیان

علمای شربیان

دانشگاه پیام نور شربیان

کشاورزی شربیان

شعرای شربیان

ادارات شربیان

شهرداری شربیان

شورای اسلامی شربیان

ورزش شربیان

شهدای شربیان

کتابخانه علامه فاضل شربیان

جوانان شربیان

روستاهای شربیان

کانون های شربیان

مذهبی

اهل بیت

قرآن ومفاتیح

چهارده معصوم

جهان اسلام

فرهنگ وادب وهنر

زندگینامه بزرگان علم وادب

تاریخ وباستان شناسی

هنر

موسیقی

دانشگاه

رشته های مهندسی وفنی

رشته های علوم تجربی

رشته های علوم پایه وانسانی

اشعار

شعرهای ترکی

شعرهای عاشقانه

شعرهای غمگین

شعرهای مفهومی

شعرهای مناسبتی

سرگرمی

اس ام اس

اس ام اس عاشقانه


آرشيو آرشيو

شهريور 1395

خرداد 1395

تير 1394

خرداد 1394

ارديبهشت 1394

فروردين 1394

اسفند 1393

بهمن 1393

دی 1393

آذر 1393

آبان 1393

مهر 1393

شهريور 1393

مرداد 1393

تير 1393

خرداد 1393

ارديبهشت 1393

فروردين 1393

اسفند 1392

بهمن 1392

دی 1392

آبان 1392

مهر 1392

شهريور 1392

مرداد 1392


روزنامه های کشور روزنامه های کشورخرید شارژازتمام اپراتورها خرید شارژازتمام اپراتورها
خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول، خرید شارژ رایتل و خرید شارژ تالیا

روزنامه های ورزشی روزنامه های ورزشی

روزنامه خبر ورزشی روزنامه ابرار ورزشی


جستجوگر پيشرفته سايت
?
آخرين ارسال هاي انجمن
آخرين ارسال هاي انجمن


مفاخر شربیان


همانطور که گفته بودیم  قصد داریم  مفاخر شربیان، علما ودانشمندان وورزشکاران شربیانی که افتخار این مرزوبوم می باشند را معرفی کنیم.

دراین بیوگرافی زیبا ودلنشین که بزبان خود دکتر می باشد از فردی که همه می شناسند آدم پرکاروبا علم وفرهنگ غنی والبته با سلایق خاص  یعنی دکتر حسن اکبری آذر شربیانی

متولد :1361 درشربیان

رتبه کنکور :318

فوق دیپلم دینی وعربی ،لیسانس فلسفه وحقوق ،فوق لیسانس زبان وادبیات عربی وفوق لیسانس حقوق،

دکتری زبان عربی،نمره 78 تافل تهران و...

داستان زندگی وعلاقه دکتر به ماهسون وسفارشهای دوستانه را حتمادربقیه مطلب ببنید

 
تصاوير زيباسازی|www.RoozGozar.com|تصاویر زیباسازی

 

در اولین روز از بهشت فصلها اردیبهشت ماه شصت و یک ناچارا به دنیا آمدم کودکی مغرور و شلوغ بودم با خانواده ای ساده و روستایی اما دوستدار درس و فرهنگ .کودکی ام خوش گذشت ولی نوجوانی ام با سختی و مشقت قراوانی همراه بود دوران جوانی ام هم به تبع آن خیلی سخت گذشت هم درس می خواندم هم تدریس می کردم هم کار ولی همیشه یک آدم مغروری بودم  و اجازه نمی دادم مشکلات زندگی ام ساز و کار زندگی ام را تحت تاثیر قرار دهد.دوران ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان را را در شربیان خواندم و تماما شاگرد اول بودم ضریب هوشی بالایی داشتم. رتبه ۳۱۸ کنکور بودم  از شغل معلمی اصلا خوشم نمی آمد اما نمی دانم چطور شد که با رتبه خوبی که داشتم رفتم تربیت معلم و معلم شدم سال ۸۱ اولین سال معلمی ام بود با اینکه علاقه ای به این شغل نداشتم با این حال در مسابقات مهارتهای معلمی سراسر کشور شرکت کردم و رتبه اول کشوری شدم.  فوق دیپلم دینی و عربی ، لیسانس فلسفه ، فوق لیسانس زبان  عربی و نهایتا دکتری زبان عربی را در خدمت اساتید بزرگی چون دکتر ابراهیم بن عبدالله بن خلیفه شوشتری و دکتر فرامرز میرزایی که استاد راهنمای بنده هم می باشد تمام نمودم ولی از آنجا که از نوجوانی به رشته حقوق علاقمند بودم همه این مدارکی را که گرفتم نتوانست قانعم کند برای همین دوباره از صفر شروع کردم و همزمان با دکترا، لیسانس حقوق را از دانشگاه پیام نور بستان آباد شروع و تمام نمودم الان هم دانشجوی فوق لیسانس حقوق خصوصی ام  فعلا هم از کنکور ثبت نام کرده ام تا بروم رشته موسیقی را بخوانم . یازده تا مقاله دارم که دوتاشون مقاله برتر کشوری هستند  و بیشتر از پنجاه تا لوح تقدیر استانی و کشوری و چندین  رتبه برتر استانی و کشوری در زمینه های مختلف علمی و فرهنگی که دوست ندارم نامی از آنها ببرم اما همیشه احساس می کنم بی سوادم و هیچ چیز نمی دانم . فعلا هم ازسردفتری ازدواج سهمیه بستان آباد قبول شده ام که از 105 تا سوال فقط یک دانه را غلط زده بودم و رتبه یک کشوری هستم فقط مانده مصاحبه اش ولی دوست دارم از آزمون وکالت 95 قبول بشوم آن هم فقط از شهر تبریز .

هیچ وقت دنبال مقام و سمت نبودم و فکر نمیکنم بعدا هم باشم و از اینجور افراد بدم میاد هیچ ادعایی ندارم وخودم را بخاطر برخی مسایل هیچ وقت خرد نمیکنم ولی سال بعد بنا به دلایل تبلیغاتی  در انتخابات شورای شهر تبریز شرکت خواهم کرد .در هیچ جا و هیچ جمعی کسی ندیده است که عرض اندام کنم غالبا دوست دارم ساکت و آرام بنشینم گوشه ای و فقط گوش کنم .همین الان هم همچنان یک مدرس ساده ام و در چند دانشگاه برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دروس عربی و حقوقی را تدریس می کنم. 

من در طول زندگی ام فراز و نشیب زیاد داشتم متعاقب آن شکست هم زیاد داشتم ولی هیچ وقت اجازه نمی دهم باعث شوند روحیه و اعتماد به نفسم پایین بیاید همچنان مغرور و با صلابت می ایستم حتی محکمتر از قبل .انگار هیچ اتفاقی نیافتاده است حتی دوست ندارم در مورد آنها با کسی جز خدا درد دل کنم . متاسفانه بنده چون خودم خیلی ساده و صافم دیگران را هم مثل خودم می پندارم لذا زود اعتماد می کنم اکثر شکستهایم معلول این علت است ولی احساس می کنم الان ذهنیتم بهتر شده است چرا که روزگار به آدم درسهایی می آموزد که محال است فراموششان کند.. سخت نمی گیرم از آدم سخت گیر هم اصلا خوشم نمی آید لذا کمتر از نمره 17 توی لیست نمراتم دیده نمی شود.

سرنوشت انسانها دست خداست نه کسی دیگر.پس آنان که فکر می کنند می توانند با سنگ اندازی در مسیر سرنوشت کسی او را از سرنوشتش منحرف کنند بسیار اشتباه فکر می کنند تنها ثمره اینکار محروم کردن خودشان از الطاف خداست نه چیز دیگر من از اعماق وجودم یاد گرفته ام که نه از آمدن کسی خوشحال شوم نه از رفتن کسی ناراحت. کارها دست خداست و فقط باید به او توکل نمود.گاهی ما از چیزی ناراحتیم یا از اینکه آن چیز اتفاق خواهد افتاد بسیار دلهره داریم ولی بعدا متوجه می شویم خیر ما در آن بوده است. بیشتر بی تابی های ما از این است که حکمت امور را در نمی یابیم چرا که اگر انتها و  سرانجام کارها بر ما نمایان می شد هیچ وقت بی تاب نمی شدیم  . هر چقدر انسان از خدا دور می افتد و سوی گناه می رود اول کسی که به آن ظلم می کند خودش است. تنها راه چاره استغفار است که کلید بسیار مهمی است. اینکه انسان بخواهد چیزی را از مبدأ بخواهد خیلی فرق دارد با اینکه انسان بخواهد چیزی را از همنوع خود بخواهد. مانیز مثل زمانهای گذشته که امام و پیامبری برای خودشان داشتند که هنگام مشکلاتشان به ایشان مراجعه می کردند امامی داریم. امام زمان(ع) واسطه خیرات است به او که بگوییم حتما حل می کند.سر قبر دونفر که می روم ناخودآگاه زار زار می گریم یکی قبر پدر بزرگم و دیگری قبر آیت الله بهجت. جمکران را هم خیلی دوست دارم .کار را که خراب کردید یا کارتان خراب شد باید دست به دامان ابا عبدالله و حضرت ابولفضل (ع)شوید.

درک بعضی ها از زندگی آنقدر پایین است که جز سکوت و نگاه تعجب آمیز نمی شود عکس العمل دیگری در برابرشان داشت . من به احساسات افرادبی نهایت حساسم نهایت سعیم را می کنم نگذارم احساسات کسی خدشه دار بشود. ساده فکر میکنم ساده زندگی می کنم و ساده رفتار می کنم ولی قبول دارم آدم بدی هستم شما سعی کنید مثل بنده نباشد .

از دو گروه خیلی بدم می آید یکی کسانی که در امورات شخصی دیگران دخالت می کنند و دیگری گروهی که پشت سر افراد به ناحق بدگویی می کنند و ترور شخصیتی می کنند حس بسیار بدی به این افراد دارم 

آرامش به این معنا نیست که صدایی نباشد مشکلی وجود نداشته باشد کارسختی پیش رو نباشد دلتنگی وجود نداشته باشد شکستی نباشد بلکه آرامش یعنی در میان دغدغه ها ، صداها، مشکلات و کارهای سخت دلتنگی ها شکستها  دلی آرام وجود داشته باشد. من هم باوجود مشکلاتی که مخصوصا اخیرا برایم پیش آمده دلی آرام دارم و دیگر نگران هیچ چیز نیستم و مواظب عزت نفسم هستم مهم این است که آدم پیش وجدانش راحت باشد که ظلمی به کسی نکرده است . بنده اگر آنقدر که از ظلم می ترسم از خدا هم می ترسیدم در بهشت رفتنم هیچ شکی نمی کردم.

چقدر دلنشین است گوش دادن به زیارت عاشورا با صدای آقای سماواتی. من زیاد گوش می کنم ولی چون آدم بدی هستم از ائمه دور افتاده ام شما مثل بنده نباشید باتقوا و پرهیزکار باشید. البته صدا و تیپ ماهسون قیرمیزی گول هم واقعا زیباست هروقت دلم می گیرد به ترانه های ماهسون که گوش میکنم دلم باز می شود تقلید هم که می کنم دلم بازتر می شود.

دلتان که شکست زیاد ناراحت نباشید مخصوصا وقتی که طوری بشکند که نتوانید جلوی گریه تان را بگیرید چون دلتان دیگر دل نیست بلکه خانه خداست و از آن به بعد هردعایی را با خلوص نیت کنید قبول می شود.

یکی آمد و ظلم بزرگی کرد و رفت. من مثل همیشه چیزی نمی گویم نفرین و ناسزا را هم اصلا در سطح خودم نمی دانم ولی حتی اگر بخواهم بزرگ باشم و ببخشمت باز کار سختی پیش رو خواهی داشت فقط یک جمله می گویم: روزی می آید که سخت پشیمان می شوی آن روز حال من خوب است و حال تو خراب. چون قانون طبیعت این است.

فعلا دوست ندارم به هیچ چیز و هیچ کس فکر کنم جز اینکه سال بعد تو آبرسان تبریز یه دفتر وکالت داشته باشم مستقل و آزاد باشم احساس می کنم خواب بودم و بیدار شدم  چون می خواستم قاضی بشوم و یک عمر مشمول الذمه.با خدا عهد بسته ام اگر وکیل شدم هیچوقت از ظلم دفاع نکنم و وکیل طرف مظلوم باشم و طرفدار حق.خدا یا از میان آرزوهایم  این یکی را بده ولی مثل آرزوهای قبلی ام که دادی ولی گرفتی این را نگیر مرسی. درست است که گناهان من زیاد است ولی اندازه بخشش و مغفرت تو خیلی زیادتر از گناهان من است پس مرا ببخش لطفا. 

و اما تو ای مادرم: تنها زمانی که می روی صدای پایت را دوست ندارم

بسیار مچکّر می شوم  دعا که می کنید من را هم دعا کنید. والسلام علیکم و رحمة الله

با بهترین آرزوها     العبد العاصی:حسن اکبری آذر شربیانیبرچسب ها : شربیان مفاخر شربیان علمای شربیان دانشمندان شربیان ورزشکاران شربیان دکتر حسن اکبری اذر جوانان شربیان
ارسال شده در : دوشنبه 17 فروردين 1394 - توسط : عبدالهی شربیانی
بازديد : 116 بار دسته بندي : اخبار شربیان عکس زندگینامه بزرگان علم وادب هنر مقالات علمی وآموزشی نظر دهيد! [ ]

مرتبط باموضوع :


اين نظر توسط دکتر در تاريخ 1394/7/20 و 11:27 دقيقه ارسال شده است

سودا کیه دکتر؟
در این مورد بیشتر توضیح دهید. ما رو گذاشتی تو کف
l


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • طب سنتي

  گیفت کارت گوگل پلی

  پایان نامه کارشناسی ارشد

  خرید سرور مجازی آمریکا

  خرید فیلتر شکن

  چاپ کاتالوگ و بروشور

  خرید جم کلش رویال

  جی پی اس گارمین

  دستگاه cnc چوب

  پایان نامه علوم سیاسی

  طراحی سایت|بهینه سازی سایت|طراحی وب سایت

  صرافی ایرانی

  خرید جم کلش رویال

  خرید جم کلش

  فروشگاه اینترنتی لباس

  کلش رویال

  طراحی سایت

  ثبت آگهی رایگان

  دانلود پروژه و پایان نامه

  دانلود آهنگ جدید

  دانلود فیلم

  دانلود مقاله

  دانلود مقاله

  دانلود مقاله

  دانلود جدید ترین آهنگ ها

  تصفیه آب معصومی

  عکس نوشته عاشقانه

  خرید ساعت مچی

  خريد لباس زنانه

  دانلود جدید ترین آهنگ ها

  تصفیه آب معصومی

  عکس نوشته عاشقانه

  خرید ساعت مچی

  دانلود آهنگ جدید

  فراسیون

  چاپ دیجیتال

  دانلود فیلم و موزیک ویدیوی هندی

  فروش آپارتمان

  تراکتور کمباین نیوهلند

  تشک

  خرید اینترنتی لباس زنانه

  تور لحظه آخری

  تور کیش

  دستگاه بسته بندی

  هیتر

  بک لینک ارزان

  هواساز

  خرید بک لینک
 • بک لينک بک لينک
  خرید گیفت کارت ارزان اسپاتیفای استیم
  خرید آنلاین گیفت کارت گوگل پلی با گیفتی دات کام
  خاک پوششی
  تور ارزان کیش لحظه آخری
  هتل های 5 ستاره کیش
  تور کیش از مشهد لحظه آخری
  تور کیش نوروز 95
  دیدنی های جزیره کیش
  بلیط کیش ارزان قیمت
  بلیط پرواز کیش
  خرید گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی
  بزرگترین مرکز خرید و فروش گیفت کارت
  تور ارزان کیش نوروز 95