close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه

استخدام شهرداری شربیان


درباره سايت درباره سايت
شربیان
بیایید با هم با همفکری هم به کمک هم حتی شده مجازی برای آبادانی وپیشرفت شهر با صفامون شربیان کمک کنیم.درباره شهرمون هرچه میدانید یا میخواهید درمیان بزاریدشربیان کلوب درخدمت شما عزیزان می باشد.بازتاب خاطرات شمادر کلوب شربیان... دلنوشته های شما ....معرفی اشخاص برترشهرتوسط شما... به مابپیوندید... دوستان لطفانظر یادتون نره . اینم لوگوسایت...

شربیان کلوب


موضوعات موضوعات

اخبار

شربیان

عکس

مسابقات

اخباربروز شربیان

آشنایی با شربیان

سالن ورزشی شربیان

بازار هفتگی شربیان

محرم در شربیان

اصناف ورنگرزی شربیان

فرش شربیان

مرکزنیکوکاری شربیان

شربیان

مفاخرشربیان

علمای شربیان

طبیعت شربیان

مدارس شربیان

علمای شربیان

دانشگاه پیام نور شربیان

کشاورزی شربیان

شعرای شربیان

ادارات شربیان

شهرداری شربیان

شورای اسلامی شربیان

ورزش شربیان

شهدای شربیان

کتابخانه علامه فاضل شربیان

جوانان شربیان

روستاهای شربیان

کانون های شربیان

مذهبی

اهل بیت

قرآن ومفاتیح

چهارده معصوم

جهان اسلام

فرهنگ وادب وهنر

زندگینامه بزرگان علم وادب

تاریخ وباستان شناسی

هنر

موسیقی

دانشگاه

رشته های مهندسی وفنی

رشته های علوم تجربی

رشته های علوم پایه وانسانی

اشعار

شعرهای ترکی

شعرهای عاشقانه

شعرهای غمگین

شعرهای مفهومی

شعرهای مناسبتی

سرگرمی

اس ام اس

اس ام اس عاشقانه


آرشيو آرشيو

شهريور 1395

خرداد 1395

تير 1394

خرداد 1394

ارديبهشت 1394

فروردين 1394

اسفند 1393

بهمن 1393

دی 1393

آذر 1393

آبان 1393

مهر 1393

شهريور 1393

مرداد 1393

تير 1393

خرداد 1393

ارديبهشت 1393

فروردين 1393

اسفند 1392

بهمن 1392

دی 1392

آبان 1392

مهر 1392

شهريور 1392

مرداد 1392


روزنامه های کشور روزنامه های کشورخرید شارژازتمام اپراتورها خرید شارژازتمام اپراتورها
خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول، خرید شارژ رایتل و خرید شارژ تالیا

روزنامه های ورزشی روزنامه های ورزشی

روزنامه خبر ورزشی روزنامه ابرار ورزشی


جستجوگر پيشرفته سايت
?
آخرين ارسال هاي انجمن
آخرين ارسال هاي انجمن


استخدام شهرداری شربیان


استخدام شهرداری شربیان

استانداری آذربایجان شرقی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مشاغل عملیاتی آتش نشانی از محل سهمیه استخدامی شماره 225/93/12672 مورخ 93/9/23 معاونت محترم توسعه، مدیریت سرمابه انسانی رئیس جمهور و نامه شماره 52861 مورخ 29/11/93 سازمان شهرداری‌های کشور، تعداد 40 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون علمی تخصصی، عملی و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام نماید.

شربیان :آتش نشان (راننده) - 3 نفر - دیپلم وفوق دیپلم

تاريخ هاي مهم
از 8 صبح
94/02/01
تا
تا ساعت 24 94/02/10
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری
94/02/25 توزيع كارت ورود به جلسه آزمون
94/03/08 برگزاری آزمون
سایر مراحل متعاقبا اعلام خواهد شد

  متن کامل آگهی در ادامه مطلب ،حتما بخوانید


الف- شرایط عمومی
1- داشتن حداکثر بیست و پنج سال تمام سن در اولین روز ثبت‌نام ؛ در رشته شغلی کاردان آتش‌نشان و داشتن حداکثر 30 سال سن در اولین روز ثبت‌نام در رشته شغلی آتش شنان راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین.
2- داشتن تابعیت ایران.
3- دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت غیر پزشکی قانونی.
4- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی.
5- نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر.
6- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه‌های اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی.
7- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می‌شود.
8- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم برای رشته شغلی کاردان آتش نشان و دیپلم برای رشته شغلی آتش نشان راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین.
9- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
10- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
تبصره1- داوطلبان رشته شغلی آتش نشان راننده وسائط نقلیه تندرو و سنگین (برای تصدی پست آتش‌نشان راننده سنگین) می‌بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک و برای رشته شغلی کاردان آتش‌نشانی دارای گواهینامه رانندگی پایه دو در زمان ثبت‌نام باشند.
تبصره2- شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلا مانع است.
تبصره3- کارکنان قراردادی واحدهای آتش‌‌نشانی و سازمان‌های آتش‌نشانی شهرداری‌ها و کارکنان شرکت‌های طرف قرارداد با شهرداری در واحدهای و یا سازمان‌های آتش‌نشانی که تا قبل از سال 1390 بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه اشتغال دارند، می توانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون شرکت نمایند.
تبصره4- داوطلبان رشته شغلی آتش نشان راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین ( برای تصدی پست آتش‌نشان راننده وسائط سنگین) می‌توانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون رشته مذکور شرکت نمایند.
ب- شرایط اختصاصی
1- داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می‌باشند و همچنین معلولین، مجاز به شرکت در رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین (برای تصدی پست آتش‌نشان راننده) نمی‌باشند.
2- داوطلبان استخدام در رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین می‌بایست درصورت موفقیت در آزمون علمی تخصصی (کتبی) حائز شرایط لازم آزمون عملی(تست ورزش و آمادگی جسمانی) می‌باشد.
3- داوطلبان نمی‌توانند از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه‌های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
4- پذیرفته‌شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت 10 روز کاری پس از اعلام رسمی استانداری آذربایجان شرقی یا شهرداری تبریز از طریق سایت مربوطه نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای 7 سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری‌ها و سازمان‌های وابسته و نیز دستگاه‌های اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
5- موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف- داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل (1359 /6/31لغایت 1367)/5/29 به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.
ب- اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال.
پ- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه‌های ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
ج- داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آنها، شرکت‌های بیمه دولتی، شهرداری‌ها، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت‌های دولتی که مشمول قانون برآنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته‌اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها لازم به ذکر است سابقه خدمتی افرادیکه در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری‌ها قرار دارند، مشمول این بند نمی‌باشد، به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت‌های طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال 1390 در واحدها و سازمان‌های آتش‌نشانی اشتغال داشته‌اند.
ج- داوطلبان بومی: به داوطلبانی گفته می‌شود که حداقل دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشد.
• شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا استخدام یکسان باشد.
• داوطلب حداقل چهار(4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
• همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
• داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار(4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
تبصره1- مبنای استان یا شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت‌نام می‌باشد.
تبصره2- در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.
د- ثبت‌نام و مدارک مورد نیاز
1- داوطلبان می‌توانند تنها در یک رشته شغلی به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت‌نام اعلام می‌نمایند با مراجعه به سایت استانداری آذربایجان شرقی به آدرس بصورت اینترنتی ثبت‌نام نمایند.
2- شروع ثبت‌نام از ساعت 8 روزسه شنبه مورخ 94/2/1 به مدت 10 روز (ساعت 24 روز پنجشبه مورخ 94 /2/10 و غیر قابل تمدید می‌باشد.
3-
4- داوطلبان استخدام می‌بایست عکس پرسنلی 4×3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر 200 کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
5- واریز وجه به مبلغ سیصد هزار(300.000) ريال به شماره حساب 0515058559 بانک تجارت شعبه ابوریحان تبریز به نام سازمان همیاری شهرداری ها و دهیاری های استان آذربایجان شرقی به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام (ایثارگران از پرداخت 50% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می‌باشند) و اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت‌نام وارد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
6- زمان برگزاری آزمون استخدامی و کارت آزمون از طریق وب سایت استانداری آذربایجان شرقی به آدرس فوق الذکر به داوطلبان ارائه میشود.
1.5- زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون علمی تخصصی از تاریخ 94/2/25 لغایت 94/2/30 می‌باشد.
2.5- زمان برگزاری آزمون علمی تخصصی در تاریخ 94/3/8 برابر دستورالعمل نحوه برگزاری آزمون علمی تخصصی می‌باشد. ساعت 9:30 و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
3.5- اعلام نتایج آزمون علمی تخصصی متعاقباً از طریق سایت استانداری آذربایجان شرقی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
4.5- همچنین زمان و محل برگزاری مرحله اول آزمون عملی متعاقباً از طریق سایت استانداری آذربایجان شرقی به اطلاع داوطلبان پذیرفته شده آزمون علمی تخصصی خواهد رسید.
7- مدارک ذیل جهت تشکیل پرونده قبول شدگان الزامی است:
• تکمیل فرم درخواست شغل
• تصویر آخرین مدرک تحصیلی
• تصویر صفحه اول شناسنامه (درصورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)
• تصویر کارت ملی (پشت و روی کارت)
• تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت غیر پزشکی
• مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری‌ها، سازمان‌های وابسته و دهیاری‌ها.
• مستندات مربوط به قهرمانان ورزشی (قهرمان مسابقات المپیک، جهانی، آسیایی، دانشجویان جهان و قهرمانی کشور).
• تصویر گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین در پست آتش‌نشان (راننده)
• تصویر گواهینامه رانندگی پایه دو برای کاردان آتش‌نشان.
هـ- مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه‌ای و به تعداد 120 سوال شامل 90 سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط و 30 سوال برای سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی می‌باشد.
و- اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی (آمادگی جسمانی) در سایت رسمی استانداری آذربایجان شرقی بعد از برگزاری آزمون علمی تخصصی اعلام خواهد شد.
ز- تذکرات
1- پنج درصد (5%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده‌های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (5%) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی و آزمون عملی را کسب نموده باشند انجام خواهد شد.
2- داوطلبان شاغل در واحدها با سازمان‌های آتش‌نشانی شهرداری‌ها، در شهر، شهرستان و استان مورد تقاضا، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در واحدها یا سازمان‌های آتش‌نشانی شهرداری‌ها تا 120 روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون از اولویت استخدام برخوردارند.
3- دهیاران، شهرداران، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمان‌های وابسته، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمان‌های وابسته، افراد بومی شهر، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
4- امتیاز آزمون تخصصی با ضریب یک و آزمون عملی با ضریب دو محاسبه می شود.
5- در صورت مساوی بودن امتیاز کسب شده داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی شهرداری و بومی شهر، شهرستان و استان می‌باشد.
6- چنانچه در هر مرحله از آزمون استخدامی محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد. و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
7- به مدارک ارسالی توسط دانشجوبان و دارندگان مدرک تحصیلی پایین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته‌های غیر مرتبط و معادل (به استثنای دارندگاه مدرک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه‌های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‌اند و گواهی مبنی برادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. افرادی که مدارک تحصیلی یک مقطع بالاتر از ماطع تحصیلی اعلام شده دارند می‌توانند مشروط به ارائه تعهدنامه مبنی عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند.
8- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، آزمون عمل و گزینش صورت خواهد گرفت.

 

دیف

رشته شغلی جنسیت محل جغرافیایی خدمت تتعداد شرایط احراز
1 کاردان آتش نشان مرد ایلخچی 1 نفر دارا بودن گواهی‌نامه فوق دیپلم در تمام گرایش‌های یکی از رشته‌های مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی آتش‌نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث، اطفاء حریق، امداد و نجات، بهداشت حرفه‌ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات، کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دو برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
2 آتش نشان راننده(راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین) مرد ایلخچی-خسروشهر- زرنق- هرکدام 1 نفر دارا بودن گواهی‌نامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم در تمام گرایش‌های یکی از رشته‌های مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی آتش‌نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث، اطفاء حریق، امداد و نجات، بهداشت حرفه‌ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات، کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
خاروانا-تیکمه داش- هریس- لیلان- صوفیان- ورزقان- میانه- هادی شهر هرکدام 2 نفر
اسکو- سراب - شربیان- ممقان هرکدام 3 نفر
آذرشهر- مرند

هرکدام 4 نفر

 برچسب ها : شربیان استخدامی شربیان استخدام شربیان استخدام شهرداری شربیان راننده اتش نشانی استخدام استخدام در شربیان استخدام راننده در شهرداری شربیان شهرداری شربیان شهرداری های استان 3 نفر استخدام شهرداری شربیان استخدام استخدام فوری
ارسال شده در : پنجشنبه 03 ارديبهشت 1394 - توسط : عبدالهی شربیانی
بازديد : 78 بار دسته بندي : اخبار شربیان اخباربروز شربیان آشنایی با شربیان شربیان شهرداری شربیان نظر دهيد! [ ]

مرتبط باموضوع :


اين نظر توسط عابدی در تاريخ 1394/2/9 و 17:51 دقيقه ارسال شده است

تو شربیان هرکی گواهینامه پایه یک داره بالای 30 سال سن داره با این حساب باید از سراب نسرو بیاره...
پاسخ : خب اگه تو شهر متقاضی واجد شرائط نباشه باید از جای دیگه بیاد به ناچار.

اين نظر توسط حسینی در تاريخ 1394/2/5 و 18:41 دقيقه ارسال شده است

استخدام ازمون کتبی برای دیپلم چی میتونه باشه
پاسخ : دوست عزیز بیشتر عملیه چون راننده می خان


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • طب سنتي

  گیفت کارت گوگل پلی

  پایان نامه کارشناسی ارشد

  خرید سرور مجازی آمریکا

  خرید فیلتر شکن

  چاپ کاتالوگ و بروشور

  خرید جم کلش رویال

  جی پی اس گارمین

  دستگاه cnc چوب

  پایان نامه علوم سیاسی

  طراحی سایت|بهینه سازی سایت|طراحی وب سایت

  صرافی ایرانی

  خرید جم کلش رویال

  خرید جم کلش

  فروشگاه اینترنتی لباس

  کلش رویال

  طراحی سایت

  ثبت آگهی رایگان

  دانلود پروژه و پایان نامه

  دانلود آهنگ جدید

  دانلود فیلم

  دانلود مقاله

  دانلود مقاله

  دانلود مقاله

  دانلود جدید ترین آهنگ ها

  تصفیه آب معصومی

  عکس نوشته عاشقانه

  خرید ساعت مچی

  خريد لباس زنانه

  دانلود جدید ترین آهنگ ها

  تصفیه آب معصومی

  عکس نوشته عاشقانه

  خرید ساعت مچی

  دانلود آهنگ جدید

  فراسیون

  چاپ دیجیتال

  دانلود فیلم و موزیک ویدیوی هندی

  فروش آپارتمان

  تراکتور کمباین نیوهلند

  تشک

  خرید اینترنتی لباس زنانه

  تور لحظه آخری

  تور کیش

  دستگاه بسته بندی

  هیتر

  بک لینک ارزان

  هواساز

  خرید بک لینک
 • بک لينک بک لينک
  خرید گیفت کارت ارزان اسپاتیفای استیم
  خرید آنلاین گیفت کارت گوگل پلی با گیفتی دات کام
  خاک پوششی
  تور ارزان کیش لحظه آخری
  هتل های 5 ستاره کیش
  تور کیش از مشهد لحظه آخری
  تور کیش نوروز 95
  دیدنی های جزیره کیش
  بلیط کیش ارزان قیمت
  بلیط پرواز کیش
  خرید گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی
  بزرگترین مرکز خرید و فروش گیفت کارت
  تور ارزان کیش نوروز 95